Forum AKMT


Wstecz...dodaj nowy komentarz


7 i 8 listopada "nasi" grają SARMACJĘ na wyjeździe w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku (3 spektakle). Życzymy im, więc, udanego "połowu" miłośników... Jestem pewny, że Gdańsk padnie na kolana, ewentualnie w grę wchodzi jeszcze.... owacja na stojąco!!!! Powodzenia :))
06.11.2008 - Artur Markowski

Sarmację nie chwaląc się obejrzałam po raz drugi, i to najlepsza sztuka jaką obejrzałam w życiu. Przekonałam sie, że na deskach teatralnych nigdy nie obejrzy sie tego samego. Wszyscy znajomi byli zachwyceni. Ciekawą wymowe mają sceny dance macabre i poloneza. Interesująca akcja, dajaca współczesnemu Polakowi wiele do myślenia. I barwne postaci kreowane przez Akorów. Całość świetnie dopełnia muzyka Jacka Kaczmarskiego. Dziękuję za tą sztukę i życzę powodzenia w zdobyciu serc publicznosci w Gdańsku na deskach Teatru Wybrzeże.
29.10.2008 - Anna Petynia

Po spektaklu słyszałem od wielu osób: "Wspaniała sztuka. Zagrana z pasją. Dynamiczna. Świetne stroje. Widać, że kosztowała wiele pracy i wysiłku. I choć porusza ponadczasowe problemy polskiej sceny politycznej, to spektakl idealny na dziś, prawda? Dzięki za niezapomniane wrażenia, prosimy o więcej..." Niektóre osoby zwracały uwagę na "taniec śmierci, jego przesłanie...
28.10.2008 - Artur Markowski